APPIA TRAVEL s.r.o.

Turistika na Madeiře

Termín:10.02. (Pá) - 17.02. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:619435

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 23 520 Kč

  • WiFi
Poloha
V průběhu svého pobytu na Madeiře tedy absolvujete tyto 3 tzv. levády (jedná se o organizované výlety s anglicky mluvícím průvodcem, tzn. budete vyzvednuti přímo v hotelu a tamtéž "vráceni":-)):<br /> <br /> Leváda "25 pramenů" (celodenní, St či Ne)<br /> Jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších levád. Nachází se na západě ostrova, výchozím místem je náhorní plošina Paul da Serra. Leváda vede přes zalesněné oblasti a je plná nádherných pohledů, ideálních k fotografování. Středně náročná trasa je dlouhá cca 9 km a trvá cca 3,5 hodiny. Odjezd z hotelu cca v 8.30 h, návrat cca v 16.30 h.<br /> <br /> Leváda "Queimadas / Caldeirao Verde" (celodenní, Po)<br /> Výchozím místem této pohádkově zelené levády je lesovna Queimadas a cílem úchvatný vodopád Caldeirao Verde dopadající do chladivé launy. Po cestě vás čeká výhled na vesničku Sao Jorge, hory, všudepřítomná voda, ale i cesta tunely s baterkou. Leváda je středně náročná, měří cca 6,5 km + 6,5 km zpět, trvá cca 3,5 hodiny, nadmořská výška 890-980 m.<br /> <br /> Leváda "Marocos" (půldenní, Út dopoledne či Čt odpoledne)<br /> Tato lehká leváda se nazývá také "akátová", prochází mezi horami a údolím Machico. Budete mít možnost vidět zde kontrast přirozené vegetace a terasovitých polí, kde místní zemědělci pěstují různé druhy ovoce a zeleniny. Uvidíte mnoho druhů zajímavých rostlin, květin a stromů. Leváda je dlouhá cca 9 km a trvá cca 2,5 hodiny. Start je v Marocos a konec v Ribeira Seca.<br /> <br /> Pokud byste chtěli některou z levád vynechat či nahradit jinou, neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám nabídku na míru.
Ubytování
Dle aktuální dostupnosti vám nabídneme ubytování v některém z funchalských hotelů, např. tento nebo dle vaší preference:<br /> <br /> Funchal - Residencial Colombo ** (pro pobyty se snídaní)<br /> Residencial Colombo sa skladá ze 2 budov. Hotel je vhodný pro nenáročné turisty, kteří hledají laciný a jednoduchý hotel v centru města. Poloha hotelu je vynikající, v okolí je množství barů, restaurací a obchodů, ke katedrále je to z hotelu cca 5 min. chůze.<br /> Oficiální web: https://www.residencialcolombo.com/en/<br /> <br /> Funchal - Aparthotel Imperatriz *** (pro pobyty se snídaní i polopenzí)<br /> Malý apartmánový hotel se nachází nedaleko centra Funchalu, cca 5 min. chůze od přístavu. Poloha hotelu umožní vychutnání si centra města a jeho krás. Hotel je vhodný pro nenáročné turisty, kteří hledají jednoduchý, malý hotel s bazénem. Hotel byl renovovaný v roce 2020.<br /> Oficiální web: https://hotel-imperatriz.com/en/<br /> <br /> Funchal - Hotel Estrelicia *** (pro pobyty se snídaní i polopenzí)<br /> Hotel je součástí komplexu hotelů Dorisol s 2 venkovními bazény a 1 krytým bazénem. Nachází se cca 300 m od koupaliště Lido a od pobřeží promenády, restaurace, bary a obchody v blízkém okolí, cca 2 km od historického centra Funchalu.<br /> Oficiální web: https://www.dorisol.com/en/dorisol-estrelicia/<br /> <br /> V případě zájmu můžeme zajistit ubytování také ve vyšší kategorii ubytování - neváhejte nás kontaktovat!
Stravování
snídaně
Cena zahrnuje
7x ubytování se snídaní/polopenzí v základní kategorii pokojezpáteční letenku z Prahy do Funchalu vč. let. taxtransfer z letiště do hotelu při příletu a z hotelu na letiště při odletu2x celodenní výlet (bez oběda, anglicky mluvící průvodce)1x půldenní výlet (anglicky mluvící průvodce)
Cena nezahrnuje
možnost prodloužení pobytucestovní pojištěnívyšší kategorie ubytováníjiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku

Podobné zájezdy

Turistika na Madeiře

destinace: Portugalsko, Madeira

termín:10.02. (Pá) - 17.02. (Pá) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Turistika na Madeiře
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba23 520 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj28 800 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Nirvana Travel s.r.o. IČO: 01981749
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
NEZMEŠKEJTE AKČNÍ NABÍDKU
Vytvářím objednávku...